Toyota 4x4 1980

Tak nové auto Toyota 4x4 bylo pro mě zajímavé už tím že ho postavil uživatel Box5Diesel což už je známka kvality... ano modelem jsem byl ( né překvapen ) ale potěšil :]  jde o 2 modely Toyoty které se liší zadní části vozidla... převody aut nejsou normálni proto jsou jen pro offroad ( což mě mrzí neboť z auta s normální korbou mohlo jít o jinou zkušenost ale to nechme stranou... přidávám pár fotek co jsem nafotil... ( model fáchčí bez problému.. jde vše jako světla blinkry i volant v kabině se hýbe :] a proto doporučuji tento model :] dávám 75%

 

=]